Święty kobiecy krąg


Jest wiele sposobów siadania w kręgu i wiele powodów do tego. W swoim jądrze Święty Krąg kobiet jest okazją do tego, by być Kochaną, zaopiekowaną w taki sposób, jaki tylko kobiety potrafią zaoferować. Sam Krąg przedstawia Święty Symbol, który był szanowany przez wszystkie czasy. Jest przypomnieniem Świętości Cyklu Życia, Pór Roku, doby od wschodu do wschodu słońca, Słońca, Księżyca, Gwiazd i Ziemi – wszystkie rzeczy podążają po kręgu.

Jest coś magicznego wokół Kręgu. Geometrycznie zawiera więcej przestrzeni niż jakikolwiek inny kształt. Wewnątrz, wyruszasz w podróż i powracasz, nie opuściwszy swojego miejsca. Kiedykolwiek jesteśmy zaangażowane w czynność Rytuału lub Ceremonii, które były przekazywane od wieków, jesteśmy obdarowywane przez Boginie, które z nich przychodzą. Krąg, w sobie i z siebie, jest przepojony głęboką Mądrością wielu żyć.

Trzymanie Świętego Kręgu oznacza, że istnieje umowa, aby uważać siebie nawzajem i samo Zgromadzenie jako Święte. To co się mówi lub robi jest wykonywane w Święty sposób. Jesteśmy w stanie słuchać Całym Sercem tego, co każda Kobieta ma do powiedzenia, dając jej wsparcie i Współczucie, przyjmując ją w Pełni.

Kręgi także pozwalają, aby każda wewnątrz Kręgu była równa. W Kręgu nie ma hierarchii. Każda osoba i każdy sposób wyrażania jest równie ceniony. Tak wiele uczymy się od siebie nawzajem. Jesteśmy dla siebie na wzajem świadkiniami, pozwalając sobie, by być widzianą i słyszaną, kochaną i lubianą. To jest długa droga do wzmocnienia nas indywidualnie i zbiorowo.

W Świętym Kręgu, każda uczestnicząca osoba jest zachęcana, aby osobiście wzięła prowadzenie, słuchając swojego Wewnętrznego Głosu. Gdy każde przewodnictwo, Dusza i życiowe doświadczenie, kierowane jest do centrum, zaczyna rozchodzić się w Kręgu i tworzyć to, co nazywamy polem rezonansowym. To jednolite pole działa jako Źródło Światła, które oświetla nasze osobiste martwe punkty, sprawiając, że rozwijamy się i znajdujemy klarowność (jasność). To oznacza, że jeden pomysł widziany jest z różnych perspektyw naraz, co pozwala mu rozwinąć się do najgłębszej Mądrości w tym momencie. W ten sposób, Moc i Energia, które płyną przez Krąg są prowadzone przez Boską Łaskę. Energia, którą w innym przypadku mogłybyśmy doświadczyć jako „lokalnej” lub ograniczonej do własnego postrzegania, staje się Upowszechniona i „Ogólnoświatowa” dzięki zrównoważonemu i oczyszczającemu procesowi Kręgu. Odkrywamy wtedy, że jesteśmy jak Jedno, ucząc się, żyjąc i dzieląc Jednego Ducha w Bosko zgrany, Prawdziwy sposób.

Amari Gold

ze strony „Wild Woman Sisterhood” na fb