2017 Marta

Od tych warsztatów wszystko się u mnie zaczęło.
To co nie służyło, łagodnie odeszło, nowe, mocno uzdrawiające przyszło.

Moja przygoda z “Matkami” zaczęła się 4 lata temu, to wtedy przyszłam do Marii Eli Ziemkiewicz oraz Aiszy Kucharskiej na warsztaty inspirowane książką Jamie Sams “13 Pierwotnych Matek Klanowych”, zafascynowana naukami podjęłam decyzję, by przez rok siadać w zamkniętym kręgu kobiet i się uzdrawiać. Moja historia na tym się nie skończyła. Widząc efekty pracy nad sobą, poprosiłam o nauki u Marii Eli i ponownie usiadłam z Nią oraz Aiszą w kręgu, na kolejny rok.

Warsztaty z Matkami ukształtowały mnie, uzdrowiły moją kobiecość, przetransformowały, ale przede wszystkim nauczyły siostrzeństwa i otworzyły serce. Od tego czasu regularnie siadam w kręgach kobiet, sama je zwołuję, poznaję mnóstwo wspaniałych kobiet, które na stałe goszczą w moim sercu.

A dziś, dziś jestem wdzięczna moim nauczycielkom, siostrom za połączenie jakie mamy, za wsparcie, rozmowy, rytuały, ceremonie, narzędzia do pracy.

Nie sposób wyrazić w słowach, jak wiele się nauczyłam. Czas z Matkami to jedno z najpiękniejszych i najbardziej wartościowych wydarzeń w moim życiu. Doświadczanie Matek nigdy się nie skończyło, są ze mną zawsze i wszędzie, uczą, nawigują i ukochują moją kobiecość.

Kobiety, Siostry, serdecznie polecam Wam ten warsztat. Maria Ela oraz Jej asystentka Joanna Grabowiecka wspaniale trzymają przestrzeń. Jeśli temat siostrzeństwa jest Ci bliski, jeśli wołają Cię nauki szamańskie, jeśli chcesz żyć swoją Prawdą, to ten warsztat jest właśnie dla Ciebie.

Aho, Wszystkie Moje Związki, Kocham Was. Marta